Eskişehir Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
İkieylül Cd. Yalbı Sk. Arifbey Apt: No:13/13
guvenlik@eskisehir.net.tr
0542 311 63 84

ETB’NİN KADIN GİRİŞİMCİLERİ TOBB BİLGİLENDİRME SEMİNERİNDE

15.03.2019 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 8-10 Mart tarihleri arasında düzenlenen Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine, Eskişehir Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile birlikte Genç ve Kadın Girişimci Üyeler Başkan Ömer Zeydan önderliğinde 25 kişilik bir heyetle katıldılar.

Üç gün süren Bilgilendirme Seminerinde, TOBB uzmanları tarafından “TOBB'un Kurumsal Yapısı”,  “Karar Alma Süreçlerinde TOBB'un Rolü”, “Küresel Gelişmeler ve Türkiye”, “Kredi Garanti Fonu Protokol Kuralları”,  “İş Hayatında İletişim”, “Finansal Yönetim”, “Sosyal Medya Fırsat mı Tehdit mi?”, “Etkili Yönetim Becerileri”, “ Türkiye Ekonomisindeki Gelişmeler”, “İstihdam Seferberliği 2019”, “TOBB Tahkimi ve Arabuluculuk”, “TOBB İştiraki Meybem”, “Kaplumbağa Terbiyecinin Sırrı” konu başlıklarında sunumlar eşliğinde, bilgilendirmeler yapıldı.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde başlatılan bilgilendirme seminerlerine Eskişehir Ticaret Borsası'nın tüm kurulları ile iştirak ettiğini söyleyen Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, seminere katılan üyelerin son derece memnun olduklarını, etkinliğin çok faydalı ve verimli geçtiği de vurguladı.

Başkan Zeydan, “çatı kuruluşu olan TOBB ve iştirak şirketlerinin yapısı ve faaliyetleri ile üyelerin iş hayatlarında karşılaşabilecekleri bazı zorlukların aşılması hakkında, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Merkez Bankası eski Başkanı Süreyya Serdengeçti başta olmak üzere ülkemizin saygın uzmanları üyelerimizin her zaman faydalanabileceği doyurucu bilgilerle bizleri aydınlattılar. Bilgi paylaşıldıkça çoğalıyor. Artık bilgi çağındayız. Bilgisi çok olan her zaman bir adım önde oluyor.  Bu eğitimlerde başta TOBB Başkanımız M. Rıfat Hisarcıklıoğlu olmak üzere emeği geçen herkese ve seminere katılan tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gönderen: haber
1133 defa okundu 
 


Ekonomi
Hazır Beyan Sistemi Mobil Uygulaması Yayınlandı
NİHAİ AMAÇ TÜRK SANAYİSİNE ÇAĞ ATLATMAK
Binalara deprem kimliği önerisi
Fuar Stantları Ve Özelikleri
Şişecam Topluluğu’ndan ikinci güneş enerjisi santrali

 

 
Eskişehir Güvenlik Sistemleri - 0542 311 63 84